Balustrady szklane

W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne balustrady szklane wykonane ze szkła bezpiecznego hartowanego lub klejonego folią. Szkło świetnie wpisuje się w Waszą przestrzeń, dodatkowo dodaje jej dużo nowoczesności. Balustrady szklane są ważnym elementem w aranżacji wnętrz, pozwalają powiększyć przestrzeń pomieszczenia a jednocześnie pełnią funkcję zabezpieczającą. Stosowane szkło może być przezierne , matowe mleczne, grafitowe oraz czarne.

Rodzaje balustrad:

BALUSTRADA SZKLANA NA ROTULACH – NAJLEPSI SZKLARZE W BIAŁYMSTOKU
Balustrada samonośna montowana na rotulach, są to uchwyty punktowe w różnorodnej kolorystyce. Taka balustrada łączy w sobie estetykę i nowoczesność. Balustrady szklane samonośne można stosować zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz.

BALUSTRADY BALKONOWE BIAŁYSTOK – PRACA DLA SZKLARZA
Balustrady szklane zewnętrzne, są nowoczesną ozdobą balkonów, odpowiednio dobrane sprawia, że pięknie się prezentuje, a jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo użytkowników. Jest to rozwiązanie, które cieszy się dużym zainteresowaniem naszych klientów budujących domy jednorodzinne jak również firm i deweloperów.

BALUSTRADA ZE SZKŁA WEWNĘTRZNA SCHODOWA
Balustrady szklane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów indywidualnych jak również deweloperów. Dzięki nowoczesnemu i lekkiemu wyglądowi nadają pomieszczeniom wyjątkowy charakter. Balustrady samonośne są bardzo częstą propozycję projektantów i architektów.

BALUSTRADY ZE SZKŁA ZEWNĘTRZNE
Balustrada szklana samonośna jest stosowana na schodach, balkonach jak również elewacjach budynku pełniąca funkcję balkonu francuskiego szklanego.

BALUSTRADY I PRZEGRODY BALKONOWE BIAŁYSTOK
Nasze balustrady możecie zobaczyć w salonie ekspozycyjnym Expert w Białymstoku na ulicy przędzalnianej 60 ,mieści się w CENTRUM HANDLOWYM FASTY .

Realizacje wykonujemy w całym województwie Podlaskim .
Jeżeli poszukujesz profesjonalnego szklarza W Białymstoku to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty .

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie