Daszki szklane

ZADASZENIA I DASZKI SZKLANE NAD DRZWI BIAŁYSTOK

Daszki szklane montowane nad drzwiami i oknami są alternatywną formą zabezpieczenia osób i drzwi przed opadami lub słońcem. Mają elegancki, nowoczesny design. Daszki szklane oferowane przez naszą firmę Expert Białystok zapewniają piękny wygląd przez długie lata.

RODZAJE DASZKÓW W OFERCIE EXPERT BIAŁYSTOK

Mamy dostępnych kilkanaście wariantów daszków. Dzięki temu każdy klient znajdzie wzór, który dopasuje do swojego domu. Daszki zostały wykonane z hartowanego szkła, natomiast konstrukcja z najwyższej jakości stali nierdzewnej.
Szkło i stal, to duet idealny. Jest zarówno elegancki, jak i równocześnie nowoczesny, wręcz idealnie wkomponowuje się w trendy minimalizmu. Formy ze stali nierdzewnej i szkła hartowanego zawsze przyciągają uwagę dzięki swoim nieprzeciętnym efektom wizualnym. Wydają się lekkie jak piórko, a jednocześnie solidnie. Stanowią elegancki element wykończeniowy każdego budynku. Zapoznaj się z naszymi elementami mocowań do systemów daszków szklanych. Są to rozwiązania zarówno użyteczne, jak i wizualnie cenione.

DASZKI – OCHRONA PRZED SŁOŃCEM I DESZCZEM

Dzisiejsze budownictwo charakteryzuje się przede wszystkim lekkością, jasnością i przestrzenią. Dzięki zadaszeniom szklanym możemy zabezpieczyć wejścia do budynków przed opadami atmosferycznymi. Przezierność szkła nie ogranicza dostępu światła oraz nadaje lekkość konstrukcji. Daszki szklane wyglądają estetycznie w budynkach jedno i wielorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Daszki szklane możesz zamówić praktycznie na każde wejście. Możesz też zamówić odpowiedni wymiar szkła, a następnie dobrać różne mocowania, które będą pięknie prezentować się nad twoim wejściem do domu. Dzięki profesjonalnemu podejściu do jakości stali i szkła możesz cieszyć się zadaszeniem przez długie, długie lata.

MONTAŻ DASZKÓW PRZEZ WYSPECJALIZOWANE EKIPY MONTERSKIE EXPERT BIAŁYSTOK

Żeby prawidłowo i bezpiecznie zabezpieczyć daszki, należy zakupić trzy elementowy system montażowy, który składa się z łączników. Ważna jest też grubość szkła, którą zamontujesz w uchwytach montażowych. Polecamy hartowane szkło o grubości 88,6, ale może też mieć 44,2 lub 66,4. Szkło w czasie użytkowania zabezpieczone jest gumowymi uszczelkami, które ją dociskają i utrzymują na miejscu.
W szerokiej ofercie naszego sklepu EXPERT znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne elementy, które pozwalają na prawidłowy montaż daszków szklanych. Zaproponowane przez nas artykuły zagwarantują najwyższą jakość, bezpieczeństwo i zaspokoją wszelkie wymagania wizualne.

ZASIĘG DZIAŁANIA EXPERT BIAŁYSTOK DASZKI, ZADASZENIA

Naszymi klientami są inwestorzy z całego Województwa Podlaskiego. Dostarczamy nasze produkty wraz z montażem do takich miejscowości jak: Bielsk Podlaski, Zambrów, Czarna Białostocka, Mońki, Grajewo.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie