POL-skone

Przedstawiamy polskiego producenta drzwi i okien drewnianych, który na rynku stolarki budowlanej wyróżnia się ekologiczną koncepcją prowadzonej przez siebie działalności. POL-skone to dziś cztery nowoczesne zakłady produkcyjne w Lublinie, Niemcach oraz Biłgoraju, które działają w oparciu o najwyższe standardy, potwierdzone licznymi certyfikatami. Zespół stworzony z projektantów i twórców wyjątkowej stolarki budowalnej ma dziś na swoim koncie także wiele wyróżnień i prestiżowych nagród.

Oferta drzwi i okien drewnianych POL-skone


Pośród bogatego asortymentu polskiego producenta znajdą Państwo drzwi zewnętrzne, wewnętrzne, techniczne, okna, listwy drzwiowe i przypodłogowe, ale także pięknie wykończone okiennice i futryny. Wszystkie stworzone z najwyższej jakości materiałów, doskonale wkomponują się do przestrzeni o każdej stylistyce. Producent proponuje bowiem szeroki wybór kolekcji swoich wyrobów, pośród których znajdą Państwo rozwiązania zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne.

POL-skone to także propozycja rozwiązań idealnych dla przestrzeni prywatnych takich jak domy jednorodzinne, zabudowa bliźniacza czy mieszkania, ale także przemysłowych. W ofercie znajdą Państwo bowiem drzwi techniczne, które idealnie sprawdzą się w gabinetach, biurach, hotelach, restauracjach i innych, publicznych przestrzeniach. Pośród bogatej oferty dostępne są również modele wahadłowe, przeciwpożarowe, dźwiękoszczelne czy specjalne, a także najwyższej jakości okna drewniane.

POL-skone w zgodzie z naturą


Szeroki wybór modeli produktów to jednak nie wszystko, czym marka zasłynęła na rynku stolarki budowlanej. Liczne certyfikaty oraz wyróżnienia producent zdobył dzięki wykorzystaniu do swoich wyrobów najwyższej jakości naturalnych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań produkcyjnych, zgodnych ze środowiskiem naturalnym. Tytuł “Zielonej Marki”, certyfikat FSC®, Złoty Medal MTP 2016 to dowody na to, że marka POL-skone doceniana jest nie tylko przez swoich klientów, ale także organizacje i fachowców, przykładających wagę do tworzenia najwyższej jakości produktów w sposób przyjazny środowisku naturalnemu.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie