Zabudowy balkonów

ZABUDOWY BALKONÓW BIAŁYSTOK W EXPERT BIAŁYSTOK – SYSTEM COPAL

Firma Expert Białystok od wielu lat wykonuje profesjonalne zabudowy i obudowy balkonów, tarasów na terenie Białegostoku i okolic.
Zabudowa balkonu jest to konstrukcja z aluminium i szkła, mająca na celu osłonięcie balkonu od warunków atmosferycznych, jak również powiększenie domowej przestrzeni zadaszonej wykorzystywanej przez cały rok.

ZALETY ZABUDOWY BALKONÓW:

– OCHRONA POZOSTAWIONYCH PRZEDMIOTÓW NA BALKONIE PRZED WARUNKAMI ATMOSFERYCZNYMI
– DODATKOWA POWIERZCHNIA UŻYTKOWA DO WYKORZYSTANIA PRZEZ CAŁY ROK
– OCHRONA PRZED PTAKAMI
– ZWIĘKSZENIE BEZPIECZEŃSTWA DOMOWNIKÓW, A W SZCZEGÓLNOŚCI DZIECI
– DOCIEPLENIE BUDYNKU, PRZEZ ZASTOSOWANIE DODATKOWEJ BARIERY OSŁONOWEJ PRZED WIATREM I ŚNIEGIEM
– DODATKOWE ZABEZPIECZENIE MIESZKANIA PRZED ZŁODZIEJAMI, ZWŁASZCZA NA PARTERZE.

STOSOWANY SYSTEM ZABUDÓW W BIAŁOSTOCKIEJ FIRMIE EXPERT

Przesuwne zabudowy balkonów wykonujemy z najwyższej jakości materiałów dostarczanych przez firmę COPAL posiadające wszystkie certyfikaty dopuszczające do użytku.

MATERIAŁY DO BUDOWY ZABUDÓW BALKONÓW I ZADASZEŃ

Jest to konstrukcja wykonana z profili aluminiowych odpornych na warunki atmosferyczne, która następnie jest wypełniona szybą bezpieczną.

DLACZEGO NASZE ZABUDOWY BALKONOWE – MONTAŻ BIAŁYSTOK EXPERT

Stawiamy na profesjonalizm, najwyższą jakość oraz dokładność świadczonych usług. Wybierając naszą firmę powierzacie zlecenie fachowcom z wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy kompleksową obsługę, rzetelne doradztwo, fachowe pomiary jak również, profesjonalny montaż przez autoryzowane ekipy montażowe.

ZABUDOWY BALKONÓW A BEZPIECZEŃSTWO

Nasze zabudowy posiadają specjalny samozamykacz, który uchroni przed samoczynnym otwarciem pod wpływem wiatru lub osób trzecich chcących otworzyć zabudowę z zewnętrznej strony. Jest to również idealne zabezpieczenie przed dziećmi.

RODZAJE ZABUDOWY BALKONÓW:

   • BEZRAMOWA ZABUDOWA BALKONÓW BIAŁYSTOK
    Dzięki zastosowaniu tego systemu całość tworzy nowoczesną i spójną płaszczyznę. Ogromną zaletą zabudowy bezramowej jest wyeliminowanie z konstrukcji pionowych ramek między szybami, dzięki czemu zwiększamy widoczność oraz wpuszczamy do pomieszczenia więcej naturalnego światła.
 •  
   • RAMOWA ZABUDOWA BALKONU BIAŁYSTOK
    Jest to system szklanych osłon w lekkich aluminiowych profilach. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości łożysk całość przesuwa się bez użycia siły.

Zabudowy ramowe

Zabudowy bezramowe

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie