Etapy zakupów

drzwi, paneli i balustrad

1. WYBÓR PRODUKTU Z ASORTYMENTU FIRMY EXPERT

W celu zapoznania się z pełną ofertą zapraszamy do naszego salonu sprzedaży mieszczącego się w Centrum Handlowym Fasty, przy ulicy Przędzalnianej 60 w Białymstoku.
W naszym sklepie do Państwa dyspozycji są nasi eksperci, przez których zostaną Państwo kompleksowo obsłużeni, poczynając od przedstawienia oferty na bardzo rozbudowanej ekspozycji. po doradztwo techniczne. Nasi handlowcy to wykwalifikowana kadra w dziedzinie sprzedaży drzwi wewnętrznych, zewnętrznych oraz wejściowych do mieszkań i apartamentów. Jesteśmy świadomi, że docierający do nas Klient oczekuje profesjonalnej porady od naszych specjalistów, oczywistym jest dla nas fakt, że Klient nie musi się znać, a my jesteśmy od tego, żeby przedstawić ofertę w taki sposób, aby dla każdego była jasna i przejrzysta.
Nasz zespół pracowników służy również pomocą w dziedzinie sprzedaży i montażu paneli oraz balustrad ze stali nierdzewnej.

Inną opcją zapoznania się z naszą ofertą jest przyjazd naszego konsultanta do Państwa mieszkania lub na budowę. Nasz przedstawiciel przyjedzie i doradzi Państwu właściwy wybór.

2.POMIAR

Kolejnym etapem jest pomiar w miejscu montażu drzwi czy też balustrad. Nasz pomiarowiec dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu, skrupulatnie i szczegółowo pobierze wymiary potrzebne do zamówienia produktów i wykonania prawidłowego montażu. Oczywiście nasz ekspert służy również pomocą w doradztwie, ponieważ nazwa Firmy Expert zobowiązuje.

3.MONTAŻ

Etapem montażu zajmą się nasze doświadczone i autoryzowane ekipy monterskie. To ich wkład w formie fachowego montażu i sumiennego wykonywania swojej pracy przyczynia się do uzyskania coraz mocniejszej pozycji naszej marki na rynku Białostockim, a nawet Podlaskim.

Umożliwiamy również naszym Klientom zakup i usługę montażu z płatnością w ratach. O szczegóły zapytaj doradcę.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie