Oferta STAL NIERDZEWNA

W naszej ofercie znajdują się również produkty ze stali nierdzewnej kwasoodpornej
wyprodukowane przez firmę AVIS.
Poniżej przedstawiamy przykładowe wyroby. Aby poznać więcej szczegółów na temat wybranej oferty, prosimy kontaktować się z nami.

Firma Expert jest czołowym dostawcą balustrad ze stali nierdzewnej w Białymstoku i okolicach. Oferujemy kompleksową od pomiaru, doradztwie po fachowy montaż naszych produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Głównymi produktami które wykonuje nasza firma są różnego rodzaju balustrady nierdzewne, poręcze i balkony francuskie.

Balustrady to bardzo istotny produkt wyposażenia domu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, podnoszący standard i jednocześnie bezpieczeństwo korzystania z budynku. Nasze balustrady ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej cechuje trwałość, wysoka jakość wykonania i jednocześnie nowoczesny design.
Nasza firma zawsze dąży do całkowitego zadowolenia klienta, poprzez dbanie o najwyższą jakość produktów oraz solidny montaż.

Balustrady

bal prew

Wytrzymałe i wysoce estetyczne konstrukcje ze stali nierdzewnej! Balustrady metalowe to jeden z najpopularniejszych trendów w architekturze ostatnich lat. Modele z naszego białostockiego salonu sprawdzą się zarówno w zabudowie mieszkalnej, jak i komercyjnej, a industrialna forma doskonale podkreśli nowoczesny charakter budynku. Bezpieczeństwo i atrakcyjny wygląd w jednym!

poręcze

porecze prew

Zadbaj o odpowiednie oparcie! Poręcze ze stali nierdzewnej to kwintesencja nowoczesnego stylu — doskonale sprawdzą się w przestrzeni publicznej, na dworcach, w urzędach, bankach, a nawet w zabudowie mieszkalnej. Oferta naszego salonu w Białymstoku obejmuje warianty z rury kwasoodpornej, profili stalowych, a także kombinację metalu i drewna.

balkony francuskie

bf prew

Bezpieczeństwo, komfort i wizualna maestria — balkony francuskie, które czekają na Ciebie w ofercie naszego salonu w Białymstoku, to doskonała propozycja dla każdego miłośnika dużych okien. Połączenie stali nierdzewnej ze szkłem hartowanym robi piorunujące wrażenie, nadając elewacji wrażenia minimalizmu, charakterystycznego dla współczesnej architektury.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie