Poręcze ścienne

Znacząco poprawiają one komfort oraz bezpieczeństwo w trakcie wchodzenia lub schodzenia ze schodów. Jednocześnie oferowane przez nas poręcze ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej swoim designem oraz starannym wykonaniem doskonale wpisują się zarówno w nowoczesne, jak również klasyczne aranżacje. Poza tym dzięki odporności na działanie czynników atmosferycznych znajdują one zastosowanie nie tylko wewnątrz budynków, lecz także na zewnątrz.

Poręcze w nowoczesnym stylu

Firma Expert posiada w swojej ofercie modele wykonane wyłącznie z rur bądź profili nierdzewnych lub kwasoodpornych, a także łączące w sobie surowość stali z elegancją drewna w różnych opcjach wybarwienia. Dzięki temu bez problemu dopasują Państwo poręcz do stylu klatki schodowej czy też elewacji i innych elementów na zewnątrz budynku.

Każde zamówienie realizujemy indywidualnie, uwzględniając możliwości i ograniczenia danej przestrzeni. Klientom z Białegostoku oraz okolicznych miejscowości w ramach usługi zapewniamy również pomiar oraz fachowy montaż.

poręcze wykonane z rury nierdzewnej lub kwasoodpornej

poręcze wykonane z drewna + stal nierdzewna

poręcze wykonane z profili nierdzewnych

poręcze new design

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie