Drzwi z montażem

W naszym salonie w Białymstoku posiadamy ponad 50 sztuk drzwi ekspozycyjnych!

Atrakcyjne wizualnie, trwałe i funkcjonalne — ten krótki opis najlepiej określa produkty, które znajdziesz w naszym salonie w Białymstoku, jak również na stronie internetowej. Nasza oferta to przede wszystkim drzwi z montażem, w wielu ciekawych modelach. Wierzymy, że to właśnie różnorodność jest kluczem do zadowolenia szerokiego grona klientów, dlatego zadbaliśmy o to, by wybór modeli w naszym asortymencie zaspokoił nawet najbardziej wymagające gusta.

Wymiana, wstawienie i montaż drzwi — cena

W naszym salonie czeka na Państwa obszerna oferta drzwi — wraz z montażem — w wariantach wejściowych do mieszkań i apartamentów, zewnętrznych oraz wewnętrznych. Każda kategoria to mnogość projektów, detali i różnorodnych sposobów wykończenia, a także kompleksowy cennik modeli. Dzięki temu każdy może dopasować wybrany egzemplarz do swoich potrzeb i oczekiwań aranżacyjnych, a także możliwości finansowych.

W momencie, gdy całkowita wymiana i wstawienie nowych drzwi okazują się niemożliwe, dobrym rozwiązaniem jest wstawienie funkcjonalnej maskownicy na starej ościeżnicy. Dzięki temu możemy cieszyć się estetycznym wykończeniem bez konieczności usuwania zniszczonej framugi. Tego typu zabieg świetnie sprawdza się w mieszkaniach wynajmowanych lub w sytuacji, gdy cała procedura musi przebiec bezinwazyjnie.

Montaż, wymiana i wstawienie drzwi — cennik

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem do salonu Expert w Białymstoku. Oferujemy wiele atrakcyjnych wariantów, jak klasyczne egzemplarze przylgowe, odmiany bez przylgi a także drzwi ukryte, które doskonale wkomponują się w wystrój o bardziej minimalistycznym charakterze. Wzór wykończenia daje ogrom możliwości — różne odcienie dębu orzecha, buk, olcha, jesion i wiele więcej. Szczegóły odnośnie wstawienia lub wymiany zostały określone w cenniku dostępnym w sklepie.

Drzwi wejściowe do mieszkań i apartamentów

Zadbaj o wizytówkę swojego mieszkania! Postaw na wytrzymałe drzwi wejściowe do apartamentów w Białymstoku — bogactwo modeli w wielu atrakcyjnych odsłonach! Twoje bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, co przekłada się na jakość zastosowanych materiałów i rozwiązań konstrukcyjnych.

Drzwi wewnętrzne

Nowoczesne, klasyczne, a może ukryte? Drzwi wejściowe mogą przybierać najróżniejsze formy. Nasz salon w Białymstoku nie tylko dostarczy wymarzony model do Twojego mieszkania — dokonamy dla Ciebie również montażu! Wybierz estetykę najlepszą dla Twojego domu, a my zajmiemy się resztą!

drzwi zewnętrzne

Ostoja bezpieczeństwa dla Twojego domu! W ofercie naszego białostockiego salonu znajdziesz wysokiej klasy drzwi zewnętrzne, dostępne w wielu wariantach. Wybierz model lub estetykę, która Cię interesuje — my dokonamy niezbędnych pomiarów i przeprowadzimy montaż.

Zabudowy i maskownice

Oszczędź sobie nerwów i zapomnij o usuwaniu starej futryny! Nasz salon w Białymstoku wykona dla Ciebie precyzyjnie dopasowane zabudowy i maskownice do ościeżnic — w naszej gestii leży montaż i dokonanie wszelkich pomiarów. Nie chcesz uszkodzić kafelków ani paneli? To jest rozwiązanie dla Ciebie!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie