Zabudowy i maskownice

na stare ościeżnice

Pragniemy zaprezentować produkt który cieszy się uznaniem wielu naszych dotychczasowych Klientów. Zabudowy starych ościeżnic ZOS, czyli zabudowanie istniejącej starej futryny stalowej lub drewnianej bez konieczności jej demontażu poprzez całkowite jej zasłonięcie. Metoda ta jest doskonałą alternatywą dla wielu Polaków, którzy nie mogą usunąć futryny ze względów technicznych, obawiają się uszkodzeń płytek, ścian, paneli czy też po prostu chcą uniknąć hałasu, brudu i kurzu. Wygląd nakładki po montażu jest przybliżony do wyglądu standardowej ościeżnicy regulowanej.

W przypadku zabudowy metalowej ościeżnicy światło przejścia zmniejsza się o jedyne 25 mm !

Firma EXPERT BIAŁYSTOK wykorzystuje wysokiej jakości materiały, które zapewniają trwałość, funkcjonalność i wytrzymałość na długie lata.

Nasza firma zachęca Państwa do skorzystania z naszej oferty i produktów oraz bezpłatnego pomiaru, który będzie pomocny przy podjęciu ostatecznej decyzji o montażu.

przykłady przed i po

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie