Zabudowy i maskownice

na stare ościeżnice

W tej zakładce naszej strony internetowej przedstawiamy Państwu produkt, który znalazł uznanie wielu naszych dotychczasowych Klientów. Zabudowy i maskownice starych ościeżnic ZOS umożliwiają całkowite ukrycie dotąd istniejącej futryny ze stali lub drewna, bez konieczności jej demontażu. Zaproponowana przez naszych specjalistów metoda jest doskonałą alternatywą dla wielu naszych Klientów, którzy ze względów technicznych nie mogą usunąć futryny, ponieważ obawiają się uszkodzeń znajdujących się w pobliżu płytek, ścian czy paneli. Jest to także rozwiązanie proponowane dla osób, które chcą po prostu uniknąć hałasu, brudu i kurzu, z jakimi związany jest demontaż futryny. Wygląd zamontowanej zabudowy oraz maskownic jest przybliżony do wyglądu standardowej ościeżnicy regulowanej.

W przypadku zabudowy metalowej ościeżnicy światło przejścia zmniejsza się o jedyne 25 mm !

Firma EXPERT BIAŁYSTOK wykorzystuje w swojej pracy najwyższej jakości materiały, które zapewniają trwałość, funkcjonalność i wytrzymałość na długie lata.

Nasza firma zachęca Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty usług, produktów oraz bezpłatnego pomiaru, który będzie niezwykle pomocny przy podjęciu ostatecznej decyzji o montażu.

przykłady przed i po

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie