Drzwi wejściowe

do mieszkań i apartamentów

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego mieszkania i apartamentu. Stworzyliśmy naszą ofertę tak, aby każdy zainteresowany klient wymianą drzwi wejściowych do mieszkania, mógł znaleźć towar odpowiedni dla siebie.
Drzwi wejściowe mogą być nowoczesne, eleganckie jak również klasyczne, jednocześnie najważniejsze, żeby były trwałe i bezpieczne i antywłamaniowe, ponieważ to bezpieczeństwo mieszkańców jest najważniejsze.
Drzwi zewnętrzne do mieszkania, które oferujemy, cechuje solidna, wzmocniona konstrukcja, o bardzo dobrych parametrach dźwiękochłonnych, są to czynniki, które zagwarantują zadowolenie z użytkowania.

DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKAŃ BIAŁYSTOK DOSTĘPNE OD RĘKI

Drzwi wejściowe do mieszkania w bloku mogą być wymienione wraz ze starą ościeżnicą, co nasze wyspecjalizowane ekipy monterskie zrobią z pełną starannością i zgodnie ze sztuką budowlaną, ale również dla Klientów, którzy obawiają się bałaganu, zniszczeń ścian, płytek, co jest niestety skutkiem demontażu starej ościeżnicy, mamy alternatywę:

DRZWI Z MASKOWNICĄ STAREJ OŚCIEŻNICY.

Jest to produkt w całości wykonany pod zamówienie indywidualne po wcześniejszym dokładnym pomiarze. ZABUDOWA STAREJ OŚCIEŻNICY to produkt stworzony na przestrzeni lat dzięki zdobytemu doświadczeniu. Jest to specjalna konstrukcja pozwalająca uzyskać w 3-4 godziny bez żadnych zniszczeń, efekt taki sam jak po demontażu starej futryny i osadzeniu nowej.

W zakładce „REALIZACJE” przedstawiamy realizacje FIRMY EXPERT DRZWI PANELE BALUSTRADY, dzięki którym mogą Państwo zobaczyć o czym piszemy w naszym artykule.

W Białymstoku, gdzie znajduje się salon drzwi firmy Expert mieszczący się w Centrum Handlowym Fasty, jest bardzo duża ilość bloków, gdzie nasze rozwiązanie znajdzie swoje zastosowanie. Obsługujemy całe województwo podlaskie, miejscowości takie jak Bielsk Podlaski, Zabłudów, Hajnówka, Wasilków, Czarna Białostocka, Kleosin, Choroszcz i inne.

Parametry techniczne

Skrzydło drzwiowe profilowane to wysokiej jakości jednoskrzydłowe drzwi przeznaczone do stosowania jako drzwi wewnątrzlokalowe. System przylgowy.

Konstrukcję stanowi rama z klejonego wzdłuż i w poprzek drewna sosnowego. Wypełnienie stanowi płyta wiórowa pełna i polistyren spieniony. Z obu stron znajdują się dwie frezowane płyty MDF pokryte wytrzymałą folią PCV. Skrzydło posiada trzy wzmocnione zawiasy z regulacją w płaszczyźnie. Wyposażenie drzwi stanowią dwa zamki trzypunktowe na wkładkę patentową oraz trzy bolce antywyważeniowe, które poprawią bezpieczeństwo Państwa mieszkania.

Wokół ościeżnicy i skrzydła znajduje się wciskana uszczelka, która zatrzyma zimno, hałas i kurz. W komplecie są także wizjer oraz kolorystycznie dopasowany próg z uszczelką.

Do skrzydła drzwiowego możemy zastosować 3 rodzaje ościeżnic: stalową, drewnianą stałą i regulowaną. Drewniane pokryte są tą samą folią PCV, co skrzydło, zaś stalowe wykonane są z blachy o grubości 1,5 mm i pokryte brązową farbą proszkową.

W naszej ofercie również zabudowy starych ościeżnic oraz zabudowy wnęk, listwy ozdobne i maskujące na dowolny wymiar.

Parametry skrzydła

Sw skład kompletu wchodzą

ościeżnica regulowana

drzwi w naszej ofercie

Dostępne wzory

biały

dąb patyna

dąb bielony

buk

mahoń

orzech ciemny

kasztan

wenge

olcha

jesion

zebrano

złoty dąb

wiśnia

jasny orzech

Prawe czy lewe ?

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie