Nasze realizacje

Galeria

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak dużym wyzwaniem jest wykończenie domu czy też budynków użyteczności publicznej. Wiemy również, jak ważna jest możliwość sprawdzenia, jak dany element prezentuje się po zamontowaniu w miejscu docelowym. Aby rozwiać ewentualne wątpliwości, zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami. Na poniższych zdjęciach zobaczą Państwo część wykonanych przez nas drzwi, zabudów oraz maskownic starych ościeżnic, paneli podłogowych, a także balustrad, poręczy i balkonów francuskich.

Mamy nadzieję, że poniższe fotografie pozwolą Państwu podjąć ostateczną decyzję o wyborze konkretnego modelu drzwi, paneli laminowanych lub winylowych czy też balustrad i poręczy. Poza tym dzięki zdjęciom zrealizowanych przez nas zamówień mogą Państwo przekonać się również o staranności i precyzji wykonania poszczególnych elementów, a także ich montażu u Klienta. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji mailowo, telefonicznie bądź w naszym salonie firmowym mieszącym się w białostockim centrum handlowym Fasty.

drzwi

zabudowy i maskownice

Panele podłogowe

balustrady

Poręcze

Balkony francuskie

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie