Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne są istotnym elementem aranżacji wnętrza. Drzwi wewnątrz mieszkania powinny stanowić idealne wykończenie Twojego domu, a zarazem zapewnić komfort i funkcjonalność domownikom. Dlatego też firma Expert Białystok oferuje Państwu szeroką gamę produktów dostosowanych do potrzeb i gustów Klienta. Drzwi wewnętrzne, które posiadamy w swojej ofercie w salonie w Białymstoku są bardzo zróżnicowane i z pewnością każdy z Państwa, zarówno odwiedzający nasz sklep, jak i korzystający ze strony internetowej, znajdzie u nas odpowiedni model, wzór i kolor odpowiadający Państwa wymaganiom.

Nasi Klienci znajdą w naszej ofercie :

Drzwi ukryte

Dają niesamowity efekt jednolitej płaszczyzny ze ścianą. Pomysł na wykończenie drzwi zależy od Państwa wizji i wykończenia, niezależnie od tego, czy ma to być tapeta, kamień czy też farba w kolorze ściany. Ich cechą charakterystyczną, a zarazem zaletą jest to, iż nie widać ościeżnicy, zawiasów oraz przylgi drzwi. 

Drzwi nowoczesne

To połączenie funkcjonalności z dobrym designem. Charakteryzują się prostotą z dodatkiem detali w postaci np. oryginalnych klamek lub też projektowane są w sposób, który przyciąga uwagę, czyli na bazie wzorów geometrycznych. Drzwi nowoczesne to z pewnością drzwi matowe, szklane czy lakierowane na wysoki połysk. Głównymi trendami kolorystycznymi drzwi nowoczesnych na rok 2019-2020 to biel i szarość.

Drzwi bez przylgowe

Najprościej interpretując ten typ drzwi wewnętrznych to brak przylgi. Drzwi te mają chowane zawiasy, których nie widać przy zamknięciu, czego efektem jest zlicowanie drzwi z ościeżnicą.

drzwi przylgowe Ramiakowe

Są produktem obecnym na rynku i dostępnym w Firmie Expert od wielu lat i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród naszych Klientów na terenie Białegostoku i województwa podlaskiego. Drzwi te posiadają przylgę, która delikatnie w tym przypadku wychodzi poza obrys ościeżnicy.

klasyczne - modne w roku 2019-2020

To prosta forma, w kolorze bieli, dębu bielonego, jesionu. Drzwi klasyczne to tradycja w wyglądzie połączona z naciskiem na wytrzymałość. Klasyka skandynawskiego designu to drzwi wewnętrzne, które już znamy, widzieliśmy, ale ich nowoczesne ulepszenie nie pozwala oderwać od nich wzroku. 
MASZ PYTANIA? ZADZWOŃ DO NAS !

Nasi pracownicy odpowiedzą na każde Twoje pytanie

katalogi

vivento logo

Przedstawiamy katalog, którym znajdą Państwo eleganckie drzwi wewnętrzne dla wnętrz w każdym stylu. VIVENTO to marka proponująca piękne i funkcjonalne rozwiązania w kilku podstawowych kolekcjach: BRILLIANT, PRESTIGE oraz BASIC – wszystkie w szerokim wyborze kolorów i przeszkleń. W ofercie znajdą Państwo także modele możliwe do wykonania na miarę, które spełnią wszystkie potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się z folderem i wybrania rozwiązania najlepiej dopasowanego do Państwa przestrzeni.

Pobierz katalog:

Erkado-logo

Marka, która proponuje szeroki wybór możliwości do praktycznie każdej przestrzeni. W najnowszym katalogu ERKADO znajdą Państwo drzwi wewnętrzne w systemie standardowym, a także ukrytym, przesuwnym, dwuskrzydłowym oraz składanym. Wśród propozycji, oferowanych przez markę, dostępne są modele ramiakowe, szklane, lakierowane, płytowe lub przeciwpożarowe – wszystkie w wielu wariantach wykończeniowych. Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycjami marki, która prezentuje rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego wnętrza.

Pobierz katalog:

logo dre

Pobierz katalog:

logo dre

Pobierz katalog:

intenso logo

Katalog, w którym znajdą Państwo idealne drzwi wewnętrzne do każdej przestrzeni. INTENSO to marka, która przygotowała kolekcję modeli dopasowanych wnętrz w każdym stylu. Wśród serii znajdą Państwo linie: Elegance, Avangarde, Economy oraz Classic, które cieszą się doskonałą funkcjonalnością oraz dbałością o każdy detal. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą, w której znajdą Państwo model idealnie dopasowany do swojej przestrzeni zarówno pod względem wymiarów, jak i rodzaju okleiny czy możliwości doboru dodatkowego wyposażenia.

Pobierz katalog:

logo polskone

Pobierz katalog:

logo polskone

Propozycja dla miłośników pięknych i funkcjonalnych rozwiązań, tworzonych w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. W katalogu POL-SKONE PR 2021 znajdą Państwo drzwi wejściowe wykonane z naturalnego drewna, które zapewnia doskonałą trwałość i estetykę. Wśród propozycji dostępne są modele standardowe, jak i techniczne, wahadłowe, dźwiękoszczelne, przeciwpożarowe czy specjalne. Wystarczy kliknąć w link, aby zapoznać się z pełną ofertą, dopasowaną do potrzeb najbardziej wymagających klientów – zapraszamy.

Pobierz katalog:

porta logo

Pobierz katalog:

VosterLogo

Pobierz katalog:

baranski-drzwi_logo1-525x295

Pobierz katalog:

baranski-drzwi_logo1-525x295

Pobierz katalog:

EURO DOOR

Pobierz katalog:

EURO DOOR

Pobierz katalog:

EURO DOOR

Pobierz katalog:

EURO DOOR

Pobierz katalog:

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie