Kilka słów o naszej firmie

Firma Expert to firma składająca się z zespołu ludzi z około 10-letnim doświadczeniem w sprzedaży i montażu stolarki budowlanej z naciskiem na drzwi, którzy są do Państwa dyspozycji. W sprzedaży posiadamy wszystkie czołowe marki między innymi:
DRE, ERKADO, VIVENTO, POL-SKONE, STALPRODUKT, INTENSO, SENDECKI DRZWI, BARAŃSKI DRZWI, EURO DOOR, SIMPLE DOOR, OTIF PROFIL, DREWMAK.

Dla każdego Klienta przygotujemy specjalną ofertę pod indywidualne oczekiwania. To właśnie dla Klientów stworzyliśmy jeden z największych salonów sprzedaży drzwi w Białymstoku z ilością ponad 150 sztuk drzwi ekspozycyjnych. Oferta sklepu została poszerzona o sprzedaż szerokiego asortymentu paneli podłogowych oraz balustrad ze stali nierdzewnej. Sprzedaż balustrad zaczęliśmy w związku z podjęciem współpracy z firmą Avis, czołowym producentem balustrad ze stali nierdzewnej.

W naszym salonie stworzyliśmy specjalną strefę architekta gdzie klient sam lub ze swoim architektem będzie mógł na spokojnie zastanowić się nad doborem drzwi i podłóg do swojego domu, a dla klientów z dziećmi będzie również kącik dla ich milusińskich.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie