Panele podłogowe

Niezależnie od tego, czy planują Państwo remont, czy budowę nowego domu, najważniejszym elementem każdej przestrzeni wewnętrznej są podłogi. To one nadają mu charakteru, ale pełnią także rolę praktyczną, dlatego tak ważne jest wybranie modelu, który najlepiej spełni Państwa potrzeby oraz oczekiwania.

Z myślą o najbardziej wymagających Klientach, przygotowaliśmy szeroką i zróżnicowaną ofertę paneli laminowanych. Mogą je Państwo obejrzeć na żywo w naszym salonie w Białymstoku, w którym do Państwa dyspozycji pozostaje wyspecjalizowana kadra pracowników, służących pomocą przy wyborze produktów zarówno pod kątem wizualnym, jak i doradztwem technicznym.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wyłącznie produkty charakteryzujące się wysoką jakością wykonania. Najważniejszą zaletą, jaką gwarantują laminowane panele podłogowe jest ich łatwość w utrzymaniu. Ich montaż jest szybki i bezproblemowy zarówno dla fachowców, jak i właściciela. Nie wymagają także użycia specjalistycznych maszyn, dzięki czemu nie powodują bałaganu.

Po zrealizowanym przez naszą firmę montażu będą Państwo korzystać z ich pierwotnego wyglądu, ponieważ nawet z upływem czasu ich jakość i wygląd pozostają bez zmian. Laminowane panele podłogowe są w pełni odporne na zarysowania, uderzenia oraz działanie innych czynników, mogących powodować uszkodzenia.

W naszej ofercie znajdą Państwo również listwy wykończeniowe pcv i mdf, które w estetyczny sposób wykończą każde wnętrze.

zobacz naszą ekspozycję

Nasza ekspozycja

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie