Funkcjonalne i estetyczne drzwi – DRE

Każde wnętrze wymaga zarówno funkcjonalności, jak i estetyki, aby spełniało potrzeby jego użytkowników. Drzwi to element przed wszystkim czysto praktyczny, ale dziś jeszcze mało doceniany jako dekoracja przestrzeni. A w bardzo łatwy sposób można połączyć obie te role, czego doskonałym dowodem są produkty renomowanego producenta DRE. Co wyjątkowego marka ma do zaproponowania swoim klientom? Wysoka jakość i piękne wykonanie to tylko jedne z zalet, jednak najważniejszą z nich jest szeroki wybór produktów, które dopasowane są do potrzeb każdego klienta.

DRE – producent wyjątkowych drzwi

Najważniejszą datą dla marki jest 1989 rok, czyli moment jej powstania. To od tego czasu Polska zyskała producenta wysokiej jakości, pięknych wyrobów z naturalnego drewna, które dziś podbijają serca wielu Polaków i nie tylko! Dzięki intensywnemu rozwojowi zarówno pracowników, jak i linii produkcyjnej w ciągu 20 lat marce udało się zyskać szerokie grono miłośników wśród architektów oraz prywatnych klientów.

DRE – funkcjonalność połączona z estetyką

Wśród wyrobów producenta znaleźć można najwyższej jakości drzwi i ościeżnice dla domów oraz przedsiębiorstw. Dostępne są wśród nich modele:

  • ramowe,
  • techniczne,
  • składane,
  • przesuwne.

Pośród propozycji marki DRE można znaleźć pozycje, które wkomponują się we wnętrzach o każdym stylu: nowoczesnym, glamour, minimalistycznym, klasycznym i wielu innych. Dzięki szerokie gamie wykończeń, kolorystyki oraz dodatków klienci mogą dobierać zestawy, które spełnią wszystkie ich oczekiwania zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

DRE przygotowało także specjalną kolekcję drzwi technicznych, pośród których dostępne są modele idealnie komponujące się do biur, apartamentów, hoteli, gabinetów i innego rodzaju lokali usługowych. Wśród nich można znaleźć wyroby z naturalnego surowca, ale także płytowe lub szklane. Seria drzwi przesuwnych i składanych to natomiast wyjście naprzeciw najmniejszym przestrzeniom, w których każdy metr kwadratowy jest na wagę złota: zarówno w przestrzeniach usługowych, handlowych czy gospodarczych, jak i niewielkich mieszkaniach i domach. Z pełną ofertą produktów marki mogą Państwo zapoznać się w naszym stacjonarnym punkcie w Białymstoku – zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie