Jakość oraz styl producent drzwi – PORTA

Jednym z najbardziej cenionych producentów drzwi i ościeżnic w Polsce jest PORTA. Dzięki najwyższej jakości wykonania oraz szerokiej gamie produktów marka spełnia potrzeby każdego klienta, oferując mu rozwiązania na miarę potrzeb każdej przestrzeni.

PORTA – historia połączona z nowoczesnością

Początki marki datuje się na 1992 rok, kiedy zespół składający się z zaledwie kilku osób rozpoczął produkcję drzwi skrzydłowych. Firmę stworzył, i do dziś czuwa nad jej najwyższą jakością usług, Jacek Sarnowski. W przeciągu ostatnich 30 lat marka rozwinęła swoją działalność i otworzyła kolejne zakłady produkcyjne w Polsce, ale także za granicą. Regularnie śledzone przez specjalistów trendy we wzornictwie pozwalają na tworzenie nowych, niepowtarzalnych projektów, które zostały przez klientów pokochane i chętnie wykorzystywane w ich przestrzeniach.

PORTA – gwarancja jakości i estetyki

Szukając drzwi zwracamy uwagę nie tylko na ich funkcjonalność, ale także wykończenie. Są one bowiem zarówno elementem praktycznym, jak i dekoracyjnym każdego wnętrza. Dlatego PORTA proponuje swoim klientom wyroby, które łączą piękne wykonanie z doskonałą jakością. W ofercie producenta można znaleźć zarówno drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne, ale także wejściowe do mieszkania (np. w blokach, apartamentowcach czy hotelach), suwane lub łamane oraz techniczne. Wszystkie dostępne w wielu modelach i wariantach kolorystycznych do wyboru, aby najlepiej dopasować ich wygląd i funkcjonalność do potrzeb klienta.

Pośród produktów PORTA znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy minimalizmu, stylu industrialnego, retro, glamour, rustykalnego czy klasycznego. W ofercie marki dostępny jest także szeroki wybór ościeżnic dopasowanych kolorystycznie do budowy, koloru oraz wykończenia samych skrzydeł drzwiowych. Pośród propozycji znaleźć można ościeżnice stałe oraz regulowane w wielu wariantach: stalowe lub drewniane – wszystkie z możliwością wybrania wykończenia zgodnie ze stylistyką przestrzeni, w której zostaną umieszczone. Produkty tego wyjątkowego producenta mogą Państwo zamówić i obejrzeć także w naszym sklepie stacjonarnym w Białymstoku.

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie